• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Spay x100 Profesyonel Alan Tarama Cihazı

 Spay x100 Profesyonel Frekans Destekli Minerall Yok Edicili Profesyonel Altın Bulucu Alan Tarama Cihazı

TEMEL ÖZELLİKLERİ;

Uzun menzilli Alan Tarama Cihazı ‘’ Spay x100 Profesyonel Alan Tarama Cihazı‘’ define ve maden arayıcılarının büyük alanları kolayca taramaları için tasarlanmıştır.

Geleneksel alan tarayıcıların aksine Spay x100 Profesyonel Define Alan Tarama Cihazı nesneleri tek tek tespit ederken aynı zamanda hem derinlik alma hemde metal cinsini tespit etme imkanı tanır.

Geliştirilmiş mikro işlemci programı sayesinde her türlü mineral alan etkisini yok ederek en doğru tespiti sağlar.

Spay x100 Define Alan Tarama Cihazı İyonik algılanma ve manyetik alan sapması yöntemi ile biyonik algılama bir arada kullanılmıştır.

İyonik algılamada uzun süre toprak altında kalan metallerin yaydığı iyonik dalgalar tespit edilirken, manyetik algılama yöntemi ile bu metallerin derinlikleri ve cinsleri kolaylıkla anlaşılabilir.

Küçük ve büyük miktarlarda Altın ve Gümüşü oldukça uzak mesafelerden tespit yeteneği vardır.

Numune haznesi sayesinde  sadece altın ve gümüşü değil hazneye koymuş olduğunuz elmas, doğal altın, bakır, vb. metal veya mineralleride bulmanızı  sağlar

SPAY X100 PRO ALAN TARAMA CİHAZI en önemli fark daha kaliteli, stabil ve hafif olması, el ve bileği arama esnasında hiç yormaması.

Altın ve Gümüş'ü çok uzak mesafelerden tespit etme ile ilgili aşırı hassasiyeti mevcut iken ve kurşun, demir ve diğer metallere karşı GİTMEME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.

Piyasadaki diğer Alan Tarama Cihazlarına hiçbir şekilde benzemeyen, Kristal Molökül Yapılı Dalga Biçimi Teknolojisi ne sahiptir 

Spay x100 pro alan tarama cihazı;

1.ELEKTRONİK AYRIM MODU;ALTIN,GÜMÜŞ,ELMAS,CAVE,BULMA ÖZELLİĞİNE SAHİP

Spay x100 pro alan tarama cihazı Geniş arazilerde sizi kısa sürede hedefe yönlendirir. Metal dedektörleri ile taramanızın günler alacağı alanları birkaç dakikalık sürede tarayabilir. Gömülü metalleri tek tek tespit edebilirsiniz. İçinde hazır halde bulunan 4 ayrı programdan birini seçin ve aramaya başlayın. Gerekli durumlarda su bulmak için dahi kullanabileceğiniz bu harika programlar size zahmetsiz arama imkanı sağlayacaktır. Kalibrasyon, toprak ayarı, mineral için ek bir eliminatör vb hiçbir uğraşa yada ek bir cihaza ihtiyacınız yok. ‘’ Aç ve ara ‘’ her şey bu kadar kolay

Derinlik Tespiti Alabileceğiniz Dünyanın En iyi Alan Tarama Çubuğudur;
 
1 km alan taraması yapar 20 metre derinliğe iner Mineralli topraklardan hiç bir şekilde etkilenmez Yüksek gerilim hatlarından etkilenmez Derinlik tespiti antenlerinden ve cihazın an a ünitesinden yapabiliyorsunuz
 
9 wolt pille çalışıyor,
Türkçe ve ingilizce kullanma kılavuzu 2 sene servis garantilidir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret564327
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.33428.3676
Euro10.003910.0440
Hava Durumu
Saat