• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Thor HR 250 Profesyonel Define Arama Çubuğu

Thor HR 250 Profesyonel Alan Tarama Çubuğu
Thor HR 250 Frekans Destekli Minerall Yok Edicili Profesyonel Altın Bulucu Alan Tarama Çubuğu TEMEL ÖZELLİKLERİ; Uzun menzilli Alan Tarama Cihazı ‘’ Thor HR 250 ALAN TARAMA ÇUBUĞU‘’ define ve maden arayıcılarının büyük alanları kolayca taramaları için tasarlanmıştır. Geleneksel alan tarayıcıların aksine Thor HR 250 Define Alan Tarama Çubuğu nesneleri tek tek tespit ederken aynı zamanda hem derinlik alma hemde metal cinsini tespit etme imkanı tanır. Geliştirilmiş mikro işlemci programı sayesinde her türlü mineral alan etkisini yok ederek en doğru tespiti sağlar. Thor HR 250 Define Alan Tarama Çubuğu İyonik algılanma ve manyetik alan sapması yöntemi ile biyonik algılama bir arada kullanılmıştır.
İyonik algılamada uzun süre toprak altında kalan metallerin yaydığı iyonik dalgalar tespit edilirken, manyetik algılama yöntemi ile bu metallerin derinlikleri ve cinsleri kolaylıkla anlaşılabilir. Küçük ve büyük miktarlarda Altın ve Gümüşü oldukça uzak mesafelerden tespit yeteneği vardır. Numune haznesi sayesinde sadece altın ve gümüşü değil hazneye koymuş olduğunuz elmas, doğal altın, bakır, vb. metal veya mineralleride bulmanızı sağlar,
AYRICA FREKANS DESTEKLİ ELEK TRONİK AYRIM KUTUSUYLA ALTIN ARAMA ÇUBUĞUMUZ 10 PROGRAMLIDIR;
CAVE;BOŞLUK-----------WATER;SU
BRONZE;BRONS-------EMERALD;ZÜMRÜT
DİAMOND;ELMAS-----COINS;PARA
SİLVER;GÜMÜŞ-------COPPER;BAKIR
GOLD;ALTIN-----------GOLD NUGGETS;UFAK ALTIN PARÇAÇIKLARI
Thor HR 250 ALAN TARAMA ÇUBUĞUNUN en önemli fark daha kaliteli, stabil ve hafif olması, el ve bileği arama esnasında hiç yormaması. Altın ve Gümüş'ü çok uzak mesafelerden tespit etme ile ilgili aşırı hassasiyeti mevcut iken ve kurşun, demir ve diğer metallere karşı GİTMEME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.
Piyasadaki diğer Alan Tarama Çubuklarına hiçbir şekilde benzemeyen, Kristal Molökül Yapılı Dalga Biçimi Teknolojisi ne sahiptir
Thor HR 250 Geniş arazilerde sizi kısa sürede hedefe yönlendirir. Metal dedektörleri ile taramanızın günler alacağı alanları birkaç dakikalık sürede tarayabilir. Gömülü metalleri tek tek tespit edebilirsiniz. İçinde hazır halde bulunan 10 ayrı programdan birini seçin ve aramaya başlayın. Gerekli durumlarda su bulmak için dahi kullanabileceğiniz bu harika programlar size zahmetsiz arama imkanı sağlayacaktır. Kalibrasyon, toprak ayarı, mineral için ek bir eliminatör vb hiçbir uğraşa yada ek bir cihaza ihtiyacınız yok. ‘’ Aç ve ara ‘’ her şey bu kadar kolay Derinlik Tespiti Alabileceğiniz Dünyanın En iyi Alan Tarama Çubuğudur; 1 km alan taraması yapar 20 metre derinliğe iner Mineralli topraklardan hiç bir şekilde etkilenmez Yüksek gerilim hatlarından etkilenmez Derinlik tespiti antenlerinden ve cihazın an a ünitesinden yapabiliyorsunuz 9 wolt pille çalışıyor, Türkçe ve ingilizce kullanma kılavuzu 2 sene servis garantilidir 38 yıldır aynı adreste bu işi yapan kaç kişi var? TÜRKİYE`NİN HER YERİNE KARGO İLE GÖNDERİLİR Ptt kargo ile kapıda ödeme imkanı ÜCRETSİZ KARGO DERİNLİK TESPİT ÖLÇÜMÜ YAPACAĞINIZ TEK CİHAZDIR,MİNERALLİ TOPRAKLARDAN HİÇ ETKİLENMEYEN KOLAY KULLANIMLI İKİNCİ BİR DEFİNE DEDEKTÖR İHTİYAÇ DUYMAYACAKSINIZ.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret564327
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.33428.3676
Euro10.003910.0440
Hava Durumu
Saat